Įmonė „IMD „technologies“ yra iš Vilniaus Universiteto kilusi įmonė, dirbanti biotechnologijų srityje. Pagrindiniai rinkai siūlomi produktai: biopoliolis, kuris yra poliuretano gamybos sudedamoji dalis, bei epoksidinis aliejus – naudojamas kaip plastifikatorius kosmetikos, žaislų, PVC gamyboje, yra gaminami fermentų pagalba.  „IMD technologies“ taip pat teikia įvairias tyrimų ir produktų analizės paslaugas įvairioms verslo įmonėms. Tolesni „IMD technologies“ planai yra nuosavų fermentų, galimų naudoti produktų gamyboje, vystymas.

 

Biotechnologijos institutas yra  mokslinių tyrimų institucija, siekianti užtikrinti valstybės pažangą sparčiai besivystančiose gyvybės mokslų ir biotechnologijų srityse, plėtoti tarptautinio lygio molekulinės biotechnologijos tyrimus, skatinti tarpdisciplininius tyrimus bei mokslo ir verslo bendradarbiavimą.

 

Vilniaus universitetas, viena seniausių ir žymiausių Vidurio ir Rytų Europos aukštųjų mokyklų, įkurtas 1579 metais. Šiuo metu Vilniaus universitetas patenka tarp 550 geriausių universitetų pasaulyje (remiantis 2012 m. QS pasaulio universitetų reitingu). Pagal nacionalinius reitingus, Vilniaus universitetas yra pirmaujantis universitetas Lietuvoje. Universitetas siūlo šiuolaikiškas studijų programas bakalauro bei magistro studijų studentams. Taip pat rengia daugelio sričių mokslų daktarus ir skiria daug dėmesio moksliniams tyrimams. Vilniaus universiteto sudėtyje veikia 14 fakultetų ir jiems prilygintų padalinių bei 5 moksliniai institutai.